Holky z ČR.. díl..1

27. května 2009 v 12:17 | Denulka a Simuška |  FF-Holky z ČR
FF-Fan fiction
Ahoj holky chtěli bysme se představit.Jsme tři holky z Brna.Jmenujeme se Adéla,Vanesa a Markéta.Rozhodli jsme se, že napíšeme nějakou ffku.Plsky piště komentíky!
Fan Fiction se jmenuje-Holky z česka

Náš sen je setkat se z Jonas Brothers.Byl konec víkendu a začíná škola.Jak jsme šli do školy, tak Adéla se nás zeptala holky chtěli byste se setkat z Jonas Brothers? A holky, že no to je snad jasné né? A v tom zápětí zavolala Vanesina Matka,že až skončí vyučování má jít hned domů a nikde se nezastavovat! A vanesa říká no dobře mami ahoj.Ve škole to probíhalo v pohodě akorát nás učitel zkoušel ze zeměpisu a dostali jsme špatné známky, ale co už! Po škole Vanesa řekla, že holky já už musím jít mamka říkala ať hned po škole dojdu domů a nikde se nemám zastavovat, že mi potřebuje něco říct,ale dneska se ještě sejdeme třeba ve 4 hodiny v parku.Doma u Vanesy: Ahoj mami co si mi to chtěla říct? No víš mám pro tebe překvapení možná to nebude takové překvapení dostala jsem práci v Americe new Jersey a tak se tam budeme stěhovat teď by sis měla zabalit zítra ráno nám letí letadlo. Vanesa:Ale mami já tady mám kámošky a prostě to mi nemůžete s tátou udělat!!!!!.Mamka:No co už nic se nedá dělat já už mám zabaleno aj táta a bráška taky a teď si běž zabalit ty a pak se třeba běž rozloučit s kámoškama ae do Ameriky s náma jedeš a hotovo...!!!!!.Vanesa:hmmmmmmm.... tak teda díkkky...!!
-16:00 v PARKU-Vanesa: Ahoj holky..!Adéla...Markéta:Ahoj řekli najednou...!Markéta:Co si tak naštvaná? Vanesa:mno holky nwm jak Vám to říct ae já se stěhuju do Ameriky(New Jersey) a už zítra v 5 ráno mi letí letadlo...:'( Adéla:Ae to nám nemůžeš udělat...Vanesa:Já vím ae je to tak...teďse s vámi loučím tak ahoj.Markéta:Tak se tam měj hezky a zavolej jak doletíš.Adéla:Tak ahoj bude se mi stýskat pp.Vanesa:tak pá a v létě jak budou prázdniny tak za mnou můžete dojed pááááááá

-POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ-


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wejísek Wejísek | Web | 27. května 2009 v 17:47 | Reagovat

mno začíná to dobře...určitě se bude holkám stýskat...těším se na pokráčkooo

2 Katka Katka | E-mail | 1. června 2009 v 12:17 | Reagovat

Je to hezke

3 ProS ProS | Web | 8. června 2009 v 16:49 | Reagovat

----------------------------------------
****************************************
Poradna pro slečny:
Potřebuješ poradit? Neváhej, a ptej se!
Pro tyto ůčely je určena
RUBRIKA PORADNA.
http://www.proslecny.blog.cz
Budu ráda, pokud navštívíš můj blog :-)
----------------------------------------
****************************************

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama