Holky z ČR 20.Díl -KONEC

3. prosince 2009 v 19:18 | DenušQa a SimušQa |  FF-Holky z ČR
O 5 let později
Od Vanessy svatby už uběhlo 5 let.Všichni jsme byli štasní, i když jsme se stihly párkrát pohádat , ale pak jsme se zase usmířili.Vanessa a Joe mají 2 děti Thomase Jonase a Gabriela Jonas xD.
Áďa má Dominika Jerryho Jonase a Jenifr Jonas.Makréta má zatím jen jednoho kluka Kevina (po tatínkovi).
Byli jsme všichni šťastní.
Aďa a Nick
"Nicku kde si? Než pohlídat prosím deti jeste by nám tady s toho nic nezbylo, ja jdu do sprchy" "OK, ale ja jsem chtel jít s tebou" "To si budeš muset počkat na jindy" "Nojo..jo a dneska deti spí u babičky"
"skveli aspon budeme mít čas pro sebe" "Jo to jo no" .....
***
"Domi a ty poslouchej babičku, zítra si pro vás dojedeme" dávala jsem kázaní svemu synovi "Jo, ahoj" řekl a utíhal za babičkou "páá"
"Tak a ted máme čas pro sebe" koukl na mě nic a dal mi pusu "Jo to máme " mrkla jsem na neho "Nezajdeme na večeri?" "mužem počky dojdu si pro klíče od auta, a peneženku" "OK"
Ten večer jsme byli na večeři, večer se nic moc nedelo i když Nick chtel.Dpufám že jeste dlouho nám to spolu vidržía budeme stasní.
Joe a Vanessa
"Joe pujdeme do ZOO?" ptala jsem se "mužem a kde jsou deti" "si hrají v pokoji" "tak ja pro ne dojdu a mužem jít" "jasne ja se zatím převleču" "OK"
***
V zoo jsme byli asi 2 hodiny, deti furt neco vymýšleli.xD Když jsme se vrátili bylo asik 5 hodin. Vzala jsem deto a vykoupala je, dala jsem jim najest a šli spat, byli unavené takže jsem jim nemusel čict pohádku xD.
Jpe čučel na televizi, prý nejaký duležitý zapas že ho musí videt.Když naše deti uložila, tak jsem se šla vykouapt a dívat se na 'TV s Joem.
"Ty už si vykoupana?" ptal se joe "jasne, mužes jít taky" "jo počky, až to skonči jeste 5 minutek" "ja ti nikam neuteču" "to bych si prosil" mrkl na mě a šel do koupelny.
Kevin a Markéta
"Pujdeme na porcházku vezmem aj toho malího draka" řekl kevin a dal mi pusu "mužem, tak ja ho jdu nachystat toho "DRAKA" " "OK"
Šli jsme na procházku, sice to nevypadalo jako procházka pač málí KEv nám furt utíkal, a mi běhli za nim.Jsem maximálne štastná a doufám že to dlouho vydrží! =)
KONEC

P.S.-Sorry že to tak dlouho trvalo, o Vánočních prázdninách, bude new fka, ale jeste nwm jaka.Tak se mejte hezky papa :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Wéja=) Wéja=) | 7. prosince 2009 v 17:01 | Reagovat

Krásnéj konec,všichni štastni až do smrti:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama