FF-Moji Bratři-1.Díl

1. ledna 2010 v 17:04 | Simuška |  FF-Moji BRATŘI

"Mami jdu na Jacekm jo?"ptám se mamky "Jo a dojdi brzo" "Jasne kolem 22:00 jsem doma!"Zabouchla jsem dveře a šla jsem na Jacekm.

*
"Ahoj" pozdravim a lehce políbím Jacka "Ahoj Kotě" táhne me za sebou do jeho pokoje, tam me zane líbat a chce mi vyslíct tričko , ale ja ho zadržím."Dost ja nemužu a nechci" "Ale chceš" "Tk snad vím co chci a nechci nestahej na me!" zařvu a dám mu facku a chci jít pryč. "Nikam nejde a nebudeš me mlátit" "Ale jdu je to moje vec kam jdu a nejdu, je KONEC" "Ale není" začne me líbat a rozrpínat poddprsenku."Ne" dam mu o5 facku "To si prehnala shodí me na postel a začne me mlátit!"Nećhme na pokoji, chci jit domu slyšíš" "Víš co tak si bez, bež si za tema svojíma teplíma bratrama"


***

"Ahoj už jsem doma" "Ahoj nejak brzo ne?" "Hm, asi jo kde jsou naši?"Vyzouvám si boty "jeli k babičce a vrátí se až zítra navečer" "Skveli" Proboha co se ti to stalo?"zjeví se predmnou Joe."Ale nic jen .. Jack po me chtel sex ja mu řekla ne a on me zmlátil, když neco budeš chtít jsem v pokoji"

Šla jsem do pokoje, všechno jsem ze sebe shodila a napustila jsem si horkou vodu , lehla do vany a relaxovala. Málem jsem tam usla tk jse radsi vylezla obmotala jsem si kolem sebe ručník a šla do pokoje."Ježiš Joe , ja jsem se lekla" "Promin" "To je v pohode už" usmála jsem se "A co si chtel?" "No jestli .. se nechces semnou podívat na nejaký film?" "Jo tk, jo ja se prevleču a dojdu za tebou jo,?" "Jasne, budu u me v pokoji" "OK" .. Převlíkla jsem se, do pyžmana sce brzo ale neva, a vydala jsem se na Joem do pokoje.

"Mužu?" "Jasne" usmál se joe "Tak na co se budem koukat?" "Mno ja tu mám nejakej novej horor kterejsem jeste nvidel" "Tk jo, ale ja se hororu dcl jako bojím" "Newa ja te ochráním" usmál se a pohladil me po tváři, usměv jsem mu oplatila.

První 3 vraždy jsem vydržela, ale tu 4 ne, fuj schovala jsem se pod perinu a Joe tm zamnou "Se bojíš jo?" "Jo ja jsem ti to rikala" "Tk ja te ochránim"Objal me Joe a díval se me do očí.Dívali jsme se do očí dlouho a citila jsem jk se k sobe približuje a pk už jsem jen citila jk mám Joeovi rty na tech mích."Promiň" "To je ok, ja radsi pujdu, dobrou noc"dala jsem mu letmou pusinku "Dobrou"

V noci se mi ... zdalo o tom hororu a nechtela jsem být sama v pokoji tk jsem sla za Joem.
"Joe ja se v pokoji dcl bojím to mám z hoho hororumužu u tebe dneska spat?" "Jasne pojd ke me" rekl joe nadzvedl peřinu a ja jsem se k nemu pritulila. (........)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denísek-Majitelka Denísek-Majitelka | 3. ledna 2010 v 0:07 | Reagovat

Simuš to je dobrý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama