FF-Moji BRATŘI - 2.Díl

1. ledna 2010 v 17:47 | Simuška |  FF-Moji BRATŘI

Ráno jsem se probudila, ale Joe už nebyl v pokoji, tk jsme sesla dolu do kuchyne.Byl tm s nejakou hnedovlásko bo co to bylo ona mu sedela na klíne a cucali se spolu."Eh, Ahoj" "Ahoj" usmál se Joe "Je tu neco k snídani?" zeptala jsem se "Jo je neco si tu vem" "OK jo a Joe kdy se vrtátí rodice Nick a Kev?" "No dneska mi volali a rozbilo se jím auto, musí tm jeste týden zustat takže až v nedeli na večer říkala mamka" "Jo super" usmála jsem se "My jdeme s Cam ke me kdyby si neco potřebovala tk přijd" "Jasný" Co tm tak budou spolu delat.On asik nepochopil po tm včerejšu že jsem se do neho zamilovala?:'-(.***
Ťuk, ťuk.. "Ano?" "Joe promiň ze ruším, ale mužu s tebou mluvit?" "Jo , mluv" "Ale o samote" "Joe, tk pojd jdeme .. do obývaku"

"Joe, eh ja to proste, ja jsem se do tebe zamilovala" "PO tm včerejšku, ale chápej jsme sourozenci a pste to nejde" "Tkze to včera byl nejakej ulet?" "Asi ja nwm, už musím jít jdeme na večeri" "Takže to tu budu sama?" "Jo ale jen nachvilku, do 0:00 budu doma" "Jo ok, a mužu jeste neco?" "co?" tohle" řekla jsem a políbila. "Tohle nejde"prudce meod sebe odthl.A šel smer jeho pokoj.

Joe a Camilla odesli pred hodinou, a ja jsem se nudila, byla jsem na ntb byla jsem na ICQ, Facebooku atd.Pk jsem se vkradla k Joeovi do pokoje lehla jsem si na jeho postel, chvilku jsem brečela a pk jsem usnula.Probudila jsem se v noci kolem 02:00.Joe v pokoji nebyl ale bundu tm mel, šla jsem se napít, Joe byl v obývaku a díval se na TV. "Joe už si mužeš jít lehnout, ja jdu do sveho pokoje" "OK" řekl bez zájmu "Ty se semnou nebavíš?" "Bavím, proč?" "že to říkas tk bez zájmu" "HHMm. jsem unavený" řekl a šel do pokoje.

Já jsem se napila a sla jsem si lehnout, ani jsem se nekoupala, zítra rano se vykoupu.Lehla jsem si a v tu ranu jsem usla.

***
Ráno jsem se probudila uplne spocená, tak jsem rovnou zalítla do koupelky vysprchovala jsem se umyla hlavu, udelala hyGienu .. vyžehlila vlasy a namalova.Oblíkla jsem si kratase a nejaký tričko, venku bylo horko je léto.Sešla jsem dolu, Joe mi tam nechal vzkaz:Mish šel jsem ven naobed dojdu, a donesu obed páá. Pusu. To že tam napsal pusu to jsem byla velice překvapená.Vzkaz jsem vyhodila vzala jsem si neco na snídani a zapla TV, OČKO u toho jsem si tancovala a luxovala jsem."Ahoj Mish" smál se Joe "Ehm.. Ahoj" "Co tu delas?" "Luxuju" "Aha, tk si pojd dat obed vzal jsem činu" "Jojo"

Po obede jsme se s Joem vydali na zahradu k bazénu. Blbli jsme tam asik 2 hodiny, pk jsme sli na zmrzku, a obednali jsme si pizzu a dívali jsme se s Joem a TV."Joe ty s tou Camillou chodíš?" "Chodil" "Vy jste se rozešli?" "Jo ,ale spíše ona semnou" "Aha, to je mi líto" obejmula jsem ho.
"Joe ja se jdu vyspchvat a pk se mužem jeste podívat na nejakou komedii ju?" "Jasne" usmál se pohladil me po tváři (.......)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denísek-Majitelka Denísek-Majitelka | 3. ledna 2010 v 0:08 | Reagovat

good

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama