FF-Moji BRATŘI - 3.Díl

1. ledna 2010 v 18:22 | Simuška |  FF-Moji BRATŘI

Vyspchovala jsem se, hodila na sebe tílko a kraťásky , moje pyžamo xD.
"Joeeee, kde se budeme dívat?" Volala jsem na Joea když jsem si sušila vlasy.
"Třeba u me" usmál se Joe, když tm přišel."OK a proč se smeješ?" "Jen tk hezký pyžamo" "Díkyy" usmála jsem se.


"Na co se budeme dívat?"ptá se Joe a usmíva se "Na nejakou komedii třeba Drž hubu?" "Tk jo , dej to tm" hopsl do postele "Joo hopsla jsem tm zaním".Zase jsme se dívali do očí, a približovali."Hle už to začína" řekla jsem "jooo" usmál se na me a díval se na TV.Jedním okem jsem ho pozorovala.Lehl jsem si na jeho hrud a poslouchala jsem jk mu bije srdce.
Joe nás přiklil peřinou a oba jsme usnuli.

Po 1 Týdnu:

"Ahoj" privítala jsem Mamku, Taťku,Nicka, Keva a Elivise."Jk jste se tu meli?"ptá se tatka "Joo dobre" usmála sem se
"Jo a Kluci zítra máte koncert tady ve meste" "Jo a v kolik?" ptá se Kevin "V 17:00" odpoví tatka "Jojo"

"Večere" volá mati "Jo už jdeme" "Mami mužu dneska jeste ven?" ptá se Nick " A kam?" "no jdu s miley ven" "Aha, jo mužeš" "Já jdu dneska pryč, asik tak v 19:00 jedeme s Daniell na večeri a pk do Kina a dneska tady bude spat" "Joo jasne".Seděla jsem vedle Joea, on mi až překvapive začal hladit na stehne.Ja jsem mu vzala ruku a hladila. "No Mami muže dneska s Mich,, jít do kina, dcl dlouho jdme nikde nebyli" "Jo mužete všeichni apon si odpočinu"usmeje se mamka

Kevin a Nick už dávno šli Mish se jeste chystala a ja jsem na ní čekal u dveří."Jsem tu mužem jít" "Jojo"usmála jsem se.Obula jsem si černe conversky a šli jsmee do Kina. "Tak na co pujdem?" "Co třeba na Znova 17? "Mužem".Tk jsme sli teda d toho kina na Znova 17 , u toho jsme se nasmáli. Když to skončilo , tk jsme se sli projít do parku=).

"Michelle, ja ti neco reknu!" "A co?" "Mno jk si mi rikala ze si se do me zamilovala platí to jeste" "Hm jo"sklopila jsem zrak k zemi."Tk to je dobre ptže ja jsem se do tebe taky zamiloval"pohladil jsem ju po tvári "Fakt ?" "Jo" "Políbila bych te ale až doma, jeste by nás nekdo videl a vyfotil" usmál se na me Joe."Tak jdeme dom?" Jo jedem" (.............)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denísek-Majitelka Denísek-Majitelka | 3. ledna 2010 v 0:08 | Reagovat

super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama