FF-Moji BRATŘI - 8.Díl

2. ledna 2010 v 14:33 | Simuška |  FF-Moji BRATŘI
Ráno jsem se vzbudila, šla jsem nakoupit neco nasnídani.Joevi jsem tam nachytala silne kafe.A snídala jsem."Čau" "Ahoj" rekl Joe a chytl se za hlavu "Co bolí te hlavička?A pamatuješ si skara co si včera delal?" "Jo bolí, a newím nepamatuju si to, jo jen ze jsme byl s Brendou" "Hmm, brendu si pamatuješ že?Ale to že si byl napitý jak prase ne že?-Sedni sežer tu snídani, vypi to kafe a nelez mi na oči" "Cože?Byl jsem napitý?" "Jo byl" odesla jsem.nemela jem na neho náladu.Nick se hned rano kolem 8 vypařil, a vzal Elvise a mamka psala ze se vrátí kolek 18:00.Skveli.

Na obed jsem udelal špagety, Nick byl s miley. Taky není furt doma."Čau" říka Joe, a táhne za sebou tu svoji nádheru "no nazdar co potřebuješ?" "Jdme se najest, a pak jedeme pryč" "Hmm.. skveli mamka s tatkou se vrátí az v 18:00" "Super, jupíí..Brendo tk budeme u nas" "jo" rekla a dala mu pusu.Radsi jsem se zvedla odesla, prosla jsem kolem Joea a bouchla jsem ho.Debil jeden.Možná ho furt miluju ae stejne by to neslo když každý druhý týden má jinou.:'-(.Lehla jsem si na postel a ležela jsem.Mám pokoj vedle Joea a Nicka. Takže je moc dobre slyším.Joe si tam vedl tu svoji nadheru.Furt se necemu smáli.Pak bylo asik tk 10 minut ticho a Joe tam začal hekat jak splašený bylo to jasne porušil slib. Je to od jeho hnusne.:'-(.."Josephe přesnat tam hekat jak splašený.Je mi jasne co tam deláte. A to že si porušil slob s Tou krávou je smutne.Debile." křičela jsem na neho přes dveře.On však nic nerikal a jeste se tomu smál.Co to s tím klukem je?.Radsi jsem zavolala Justinovi, jestli nechce dojít k nám.

"Crrrrrrrrrrrrrrrr" zvonil nekdo "Ahoj Justine" "Ahoj mish" usmál se "jdeme ke me do pokoje?" "mužem" "Jo a chceš neco napití" "ne díky, ja ti potřebuju neco rict" "aha".Dosli jsme ke me do pokoje → "Tak co si mi chtel říct?" "No víš, já vím známe se sotva jeden de, ale ja jsem se do tebe zamiloval" pritáhl si me k sobe a líbali jsme " Wow, no nwm co ti mam na to rict" ted jsem ho já políbila "prosím budeš semnou?" (...............)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *LuCíííK* *LuCíííK* | 2. ledna 2010 v 16:25 | Reagovat

wow to je good ze takový : "Hmm, brendu si pamatuješ že?Ale to že si byl napitý jak prase ne že?-Sedni sežer tu snídani, vypi to kafe a nelez mi na oči

2 Denísek-Majitelka Denísek-Majitelka | 3. ledna 2010 v 0:10 | Reagovat

bombastická ffka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama