FF-Nesnesitelní Bratranci - 1.Díl

2. ledna 2010 v 23:29 | Denuška |  FF-Nesnesitelní bratranci
FF-Nesnesitelní bratranci.1-dílek
Ahojky tk je tu prní dílek uvidím jak se Vám bude líbit.Hezké počtení.Zapomněla jsem v úvodu napsat, žhe tato ffka jedná o jedné holce jménem Jenifer Stewart.

Ahoj mami tk už jsem doma..jo jasně holčičko a jak ses měla..? Ae jo dobrý Mikel je good dokonce dneska došlo i k líbání..! Neříkej a jaké to bylo..? No super, ae přerušil nás Mikelův brácha.Škoda mno…

Jeni my jedeme s taťkou k babičce po té operaci nemůže ani chodit.. jo jasně a kdy se vrátíte..? No zítra navečer. Tk se mějte mám vás ráda. Jo my tky ahoj.. No konečně mám volný kvartír:d zavolám Mikelovi ať se staví abychom to dokončili. Jenom co jsem zavolala tk tady byl do 10 minut.No ahooj lásko čauky kotě, tk co nedokončíme to..? No jasán na co čekáme.? Víš jak tě miluju..? Upo k sežrání a začali jsme se líbat vyslíkali jsme se a najednou jsme byli oba ve spodním prádle.. Mikel mě vyslíkl kalhotky a rozepnul podprdu..já jsem zase vyslíkla jeho srdíčkové trenky:D:D pomalu do mě vnikl až jsem byla v sedmém nebi na toto budu vzpomínat celý svůj život.!

Mikel musel brzo ráno už doma než se mu vrátí jeho rodiče tk jsme se rozloučili a slíbil že mi odpoledne zavoláJJ Už byl večer a Mikel nevolal a naši ještě nedojeli, tk jsem jim zkusila volat, ae nebrali mi to.Měla jsem o ně už strach. A v tom zápětí mi někdo volá ano vy jste Jenifer Stewart ano to jsem a kdo volá..?Tady nemocnice v New Yorku vaši rodiče měli autonehodu a bohužel umřeli.C..oooo….žžž…eee? Moji rodiče jsou jako mrtví.? Ano je nám to moc líto..! To nééé ským budu bydlet je mi teprve 17. Ach ne doufám, že nebudu muset k Jonasům protože já je nemůžu ani cítit.:( A hnedka ráno přišla socialka a říkala že se to dozvěděli rodina Jonasů a že za nimi musím přijet do New Jersey. Co..?Ae já za nimi nechci jet..!No ae budete muset slečno Stewartová. No, tk dobře snad to nějak zvládnu.Druhý den ráno jsem odletěla do New Jersey až jsem tam doletěla čekalo na mě překvapení..(….)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Simuška Simuška | Web | 3. ledna 2010 v 0:10 | Reagovat

uplne goood

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama